Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 20031640721 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Náplň práce: montáž řídících rozváděčových skříní NN, montáž elektroinstalace na jednoúčelových strojích, montáž elektroinstalace na přípravcích pro jednoúčelové stroje, servisní výjezdy na opravy a montáž JÚS u zákazníka, provádění preventivních údržeb a kontrol dle plánu.
Požadujeme: vzdělání- vyučení v oboru elektro, požadovaná praxe 2 roky, vyhláška č.50/1978 Sb., uživatelskou znalost PC, ŘP sk. "B", znalost elektrických, pneumatických a hydraulických systémů výhodou, spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost a loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky vč. sytému odměn.
Výhodou: znalost anglického jazyka.
Benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzijní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.
Nástup: možný ihned.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity