Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik - 1 směna (mzda DLE zkušeností)

referenční číslo: 45356 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte čerstvě ukončené elektrovzdělání a porozhlížíte se po své první práci na HPP? My vám tu šanci dáme! Pošlete nám svůj životopis.

Mezinárodní společnost hledá novou posilu na pozici:

ELEKTROMECHANIK - ŠANCE PRO ABSOLVENTY (MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ)

Náplň práce

  • práce na strojích
  • elektroinstalace
  • oživení zařízení
  • práce podle technických podkladů

Požadujeme

  • vyučení v elektru
  • platná elektrovyhláška - případně zařídíme :)
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • mzda respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • prémie
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: kousek od Pardubic

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika