Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanici, elektrikáři, mar.

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28685920775 | aktuálnost: 16.05.2024

Klimaprodukt, a.s.

Upřesňující informace

TŘ z:11/1/2024
Náplň práce:
- montážní činnost elekto a MaR na klimatizačních a vzduchotechnických jednotkách a samotná výpomoc při těchto montážích
- práce i pro absolventy.
Požadujeme:
- pracovník má být schopen provádět svoji odbornou činnost na elektrických zařízeních dle nařízení vlády č. 194/2022 Sb., které upravuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu činnosti na elektrických zařízeních a na odbornou způsobilost v elektrotechnice.
Nabízíme:

- 25 dnů dovolené, příspěvek na stravné, zaměstnanecký benefit, penzijní připojištění a další.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Místo pracoviště: Třinec,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy