Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrokonstruktér, Vsetín

referenční číslo: 52566 | aktuálnost: 29.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi v návrhu elektro částí jednoúčelových strojů? Je pro Vás v pořádku lokalita Vsetína a hledáte stabilní zaměstnání v tomto regionu? Čtěte dále.
Návrh elektrické části jednoúčelových strojů v programu ePlan Podílí se na přípravě konceptů výrobních zařízení a přípravků včetně cenovékalkulace Realizace stroje ve spolupráci s dílnou stavby strojů Oživení a testování stroje Aktivní účast v týmech stanovených pro řešení aktuálních problémů

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru – obor elektrotechnika Znalost práce s výkresovou dokumentací Znalost projekčního programu ePlan Znalost cizího jazyka (AJ, NJ) výhodou Uživatelská znalost MS 365 Flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce ŘP sk. B

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění v nadnárodní firmě Zajímavou a pestrou práci v přátelském kolektivu Příležitost pro další vzdělávání a rozvoj Jazykové kurzy na pracovišti zdarma 5 týdnů dovolené a 7,5 hodinová pracovní doba Poukázky na volnočasové aktivity v hodnotě 6.000 Kč ročně Věrnostní bonus až 12.000 Kč dle odpracovaných let Pravidelné roční bonusy a odměny ve výši 13. platu (dle hospodaření společnosti) Letní bonus Levný tarif i pro rodinné příslušníky Příspěvek na firemní stravování Firemní akce a aktivity pro zaměstnance i rodinné příslušníky Káva, čaj na pracovišti zdarma
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl