Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektroinženýr pro nové výzvy!

referenční číslo: 55288 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte za sebou vysokoškolské elektro vzdělání a jste připraveni na novou kariérní výzvu? Anglický jazyk pro vás není překážkou, ale spíše nástrojem pro mezinárodní úspěch? Pokud ano, rádi bychom vás pozvali k nám do týmu!

Náplň práce

  • Vyhodnocení výrobků. Budete hrát klíčovou roli při posuzování kvality našich výrobků a hledání způsobů, jak je vylepšit.
  • Tvorba technické dokumentace. Vaše dovednosti budou klíčové pro správné zdokumentování našich produktů.
  • Účast na jednáních kvůli výrobkům. Budete mít možnost sdílet své nápady a dovednosti na mezinárodní úrovni.
  • Spolupráce na vývoji. Budete součástí týmu, který se podílí na inovativním vývoji nových projektů.

Požadujeme

  • VŠ elektro
  • Znalost analogové techniky
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Práce na nových projektech. Máte příležitost se zapojit do inovativních projektů a podílet se na jejich úspěšném dokončení.
  • Příspěvek na bydlení a přestěhování. Snažíme se vám ulehčit život a usnadnit přechod k nám.
  • Příspěvek na dopravu. Vaše cesta do práce bude pohodlnější.
  • 5 týdnů dovolené + 3 dny navíc. Máte více času na odpočinek a načerpání energie.
  • Příspěvek na penzijko. Myslíme na vaši budoucnost.
  • Vzdělávací kurzy. Máte možnost stále se zdokonalovat a růst.
  • Pro šikovné kariérní růst. U nás máte příležitost postupovat a rozvíjet svou kariéru.
  • Lokalita: Rožnov

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl