Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro znalec / znalkyně s cestováním (30-40.000 Kč)

referenční číslo: 32505 | aktuálnost: 17.08.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Je tu příležitost pro cestovatele! Máte elektro vzdělání a platnou elektro vyhlášku? Jste čerstvý absolvent nebo ostřílený borec?

Pošlete mi svůj životopis a pojďte rozšířit řady úspěšné společnosti!

Náplň práce

  • práce na slaboproudé a silnoproudé elektroinstalaci
  • servis a údržba zařízení
  • montáž systémů
  • práce s výjezdy

Požadujeme

  • elektro vzdělání
  • elektrovyhláška
  • šance i pro ABSOLVENTY
  • řp. sk. B
  • ochota cestovat

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností a odvedené práce
  • pravidelné navyšování mzdy
  • mimořádné finanční odměny
  • 20 dní dovolené + volné Vánoce
  • příspěvek na stravování
  • místo výkonu práce: 30 minut od Šumperka

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika