Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro údržba strojů

referenční číslo: 52933 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nabídka práce není přes agenturu, jedná se o nabídku přímo ke klientovi.
mechanická a elektro údržba strojů (CNC stroje, roboty) pravidelná kontrola a odstranění závad

Požadujeme

platná elektro vyhláška / oprávnění vhodné i pro čerstvé absolventy! alespoň nějaká znalost/zkušenost s opravou, údržbou strojů, přístrojů, zařízení ochotný učit se něco nového zájem o automazaci a robotiku

Nabízíme

důkladné zaškolení a zaučení, máme připavené pro vás školící středisko vlastní kantýna, stravenky dovolená navíc - 25 až 30 dní příspěvek na důchodové připojištění a další benefity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba