Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro technik na 1 směnu

referenční číslo: 54679 | aktuálnost: 02.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pojďte se k nám zapojit do světa elektro a získejte cenné zkušenosti!

Máte elektro vzdělání a alespoň minimální zkušenosti s nastavováním, seřizováním nebo opravou?

Chcete pracovat pouze v jedné směně a mít flexibilní pracovní dobu?

Pokud je vaše odpověď ANO, pak potřebujeme právě vás! Pošlete nám svůj životopis a my se vám hned ozveme!

Náplň práce

  • Budete seřizovat, nastavovat a kontrolovat naše výrobky, abyste zajistili jejich kvalitu.
  • Pracovat s technickou dokumentací a provádět jednoduchou administrativu.

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro
  • Manuální zručnost, pečlivost
  • Anglický jazyk - min. základy
  • Orientace v technické dokumentaci

Nabízíme

  • Čisté moderní pracovní prostředí, kde se budete cítit pohodlně.
  • Velmi dobrou dostupnost do práce, abyste nemuseli trávit zbytečně dlouho časem na cestování.
  • Flexibilní pracovní dobu, která vám umožní lépe skloubit práci a osobní život.
  • 5 týdnů dovolené, abyste si mohli užít zasloužený odpočinek.
  • Kafetérii, kde si můžete dopřát dobrou kávu nebo oběd.
  • Stravenky, které vám ulehčí obědování během pracovního dne.
  • Vzdělávací kurzy, abyste se neustále rozvíjeli a zdokonalovali.
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl