Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro technik měření (47.000 - 52.000 KČ)

referenční číslo: 55138 | aktuálnost: 19.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a zkušenosti s měřením a regulací u elektrických zařízení? Nevadí vám pracovat ve směnném provozu? Pošlete nám životopis a připojte se k našemu dynamickému týmu jako technik měření a optimalizaci!

Náplň práce

  • Péče o zařízení, stroje a mechanismy, které monitorují a upravují různé parametry
  • Zajištění optimálního a kvalitního výrobního procesu
  • Aktivní řešení případných poruch a implementace preventivních opatření
  • Důsledné dodržování pracovních postupů a bezpečnostních předpisů BOZP

Požadujeme

  • Vyučení nebo maturitu v oboru elektro
  • Nutná NV 194/2022 Sb. §5 nebo §6
  • Praxe v oboru elektro nejméně 1 rok
  • Přehled v oblasti měření a regulace
  • Znalost operačních systémů Windows
  • Pečlivý a zodpovědný přístup
  • Ochota pracovat ve směnném režimu
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce

Nabízíme

  • Nástupní mzda od 45.000 Kč
  • Prémie a Bonusy
  • 13. a 14. plat
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na rekreaci
  • Dotovaná strava
  • Sleva na firemní produkty
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Otrokovice

Mzda: 47 000 - 52 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl