Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro montáže - junior od 38.000kč

referenční číslo: 53132 | aktuálnost: 24.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme do teamu juniorní kolegy na pozici slaboproudých kompletací a montáží. Jsme mezinárodní firma se zajímavým a hlavně žádaným produktem. Pokud chceš rozjet kariéru a získat první zkušenosti ozvi se!
Práce na 1 směnu, volné víkendy a možnost jak získat první zkušenosti. Pošli svoje CV!

Náplň práce

  • Montáže a testování špičkových elektronických přístrojů
  • Reportování a práce s daty
  • Spolupráce s kolegy

Požadujeme

  • SOU elektro
  • Vyhláška 50
  • Anglický jazyk komunikativní základy
  • Práce s elektro schématy - základ ze školy
  • Chuť se učit a rozvíjet

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu a práce na 1 směnu!
  • Zaškolení ve firmě pro nováčky
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Posilovna a relaxační zóna - moderní prostředí
  • Vzdělávací a jazykové kurzy
  • Benefity: mobilní tarif, multisportka, dotované důchodové pojištění, aj.
  • Místo práce: Brno

Mzda: 38 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika