Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro servisní technik - 1 směna (40-55.000 Kč)

referenční číslo: 54758 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vystudovanou SOU/SŠ elektro a hledáš pestrou pracovní náplň? Vlastníš NV č. 194/2022 Sb. §6 a vyšší ? Chceš pracovat pro moderní a stále rostoucí společnost? Výborně! Tebe hledáme!

Pošli nám svůj životopis a pracuj jako:

ELEKTRO SERVISNÍ TECHNIK - 1 směna (40-55.000 Kč)

Náplň práce

  • Opravy a údržby zařízení
  • Instalace systémů u klientů
  • Vedení technické a servisní dokumentace
  • Školení zákazníků

Požadujeme

  • SOU/SŠ elektro směru
  • Platnou elektro vyhláška §6
  • Chuť učit se nové věci
  • Spolehlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Firemní auto
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Možnost profesního růstu
  • Místo výkonu práce: Brno

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl