Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro projektant VNN (43-50.000 Kč)

referenční číslo: 29098 | aktuálnost: 23.11.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání elektrotechnického zaměření a zkušenosti z pozice projektanta ve společnosti působící v elektro průmyslu? Ovládáš konstrukční programy a rád občas vypadneš z kanclu? Zašli nám svůj životopis!

Nevšední, moderní, stabilní, perspektivní společnost, špička ve svém oboru, hledá nového člena týmu na pozici:

ELEKTRO PROJEKTANT (43-50.000 Kč)

Náplň práce

  • Zpracování projektové dokumentace ve všech úrovních projektu
  • Samostatná tvorba elektrotechnických schémat
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Zajišťování materiálu na dané projekty
  • Autorský dozor při realizaci projektu

Požadujeme

  • Elektro vzdělání
  • Platnou vyhlášku 50/1978 sb. min §6
  • Zkušenost na obdobné pozici
  • Znalost konstrukčních programů
  • ŘP sk. B
  • angličtina výhodou

Nabízíme

  • Auto k soukromým účelům
  • Notebook a mobil
  • Bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Firemní akce
  • Příspěvek na stravování

lokalita: Přeloučsko

Mzda: 43 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství