Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro projektant - junior

referenční číslo: 15094 | aktuálnost: 30.05.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro a hledáte zajímavou pracovní příležitost, ideálně se zaměřením na elektrorozvaděče? Chcete pracovat v úspěšné stabilní společnosti, která Vám pomůže se dále rozvíjet? Pak neváhejte a reagujte na pozici PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR na Kroměřížsku právě teď! Úspěšná elektrotechnická společnost hledá kolegu do svých řad na pozici: PROJEKTANT ELEKTRO – JUNIOR (20 – 30 000,- Kč)

Náplň práce

* Významné zaškolení na pracovní pozici * Tvorba elektroschémat NN rozvaděčů * Komplexní realizace dané zakázky * Jednání se zákazníky a kontrola montáže * Komunikace s ostatními odděleními * Občasné výjezdy za zákazníky v rámci celého světa

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru elektro
  • Zkušenosti v oblasti NN rozvaděčů výhodou
  • Vyhláška 50 min. §5
  • Orientace v prostředí E-PLAN
  • Ochota učit se novým věcem
  • Komunikativní a organizační schopnosti

Nabízíme

  • Práci ve stabilní a uznávané společnosti
  • Finanční odměny
  • Odborný a profesní růst
  • Firemní stravování
  • Zajímavé volnočasové aktivity
  • Místo výkonu práce: Kroměřížsko

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika