Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro projektant

referenční číslo: 53214 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost, která je v současné době jedničkou ve svém oboru, hledáme kandidáty na pozici elektro konstruktéra. Pokud jste absolvent s elektro zaměřením, nebo zkušený konstruktér, který hledá příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
Konstruování elektro součástí automatizovaných výrobních zařízení v programu Eplan Podpora kolegů v oddělení údržby a výroby Pracovat budete v týmu kolegů z ČR i zahraničí

Požadujeme

Elektrotechnické vzdělání SŠ/VŠ Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni Znalost programu Eplan, případně SolidWorks apod.

Nabízíme

Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Pravidelné zvyšování mzdy 13. mzda Příspěvek na penzijní připojištění Závodní stravování s příspěvkem od zaměstnavatele Cafeterie Vzdělávání kurzy, školení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika