Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro programátor (40-50.000kč)

referenční číslo: 53503 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste ambiciózní absolvent s touhou rozvíjet své dovednosti v oblasti programovaní elektro systémů? Nebo naopak máte zkušenosti v tomto oboru a chcete se profesně posunout? V elektro dokumentaci a v programování v C jste jako doma? V tom případě jste to Vy, koho hledáme! Zašlete mi Váš životopis!

Prosperující společnost hledá posilu na pozici:

ELEKTRO PROGRAMÁTOR (40-50.000Kč)

Náplň práce

  • Spolupráce na vývoji elektronických systémů
  • Navrhování SW pro elektronické obvody
  • Podílení se na vývoji vysoce inovativní technologie

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání - elektro zaměření
  • Znalost programování v C
  • Uživatelská znalost Linuxu
  • Orientace v technické a elektro dokumentaci

Nabízíme

  • Jednosměnný provoz
  • Bonusy a prémie
  • Moderní prostředí
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní notebook a mobilní telefon
  • Zajímavý benefitní program
  • Lokalitu: Frýdek - Místek

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika