Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro pracant (od 30.000 KČ)

referenční číslo: 54881 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s elektrickou montáží strojů anebo přímo kabelů? Platnou vyhlášku 50? Pokud ano, pošlete mi aktuální životopis, ozvu se zpět.
Výrobní firma hledá ELEKTRO PRACANTY na montáže.

Náplň práce

  • Práce dle elek. schémat
  • Elektromontáže a kompletace strojů, elektrorozvaděčů, kabeláže a dalších zařízení
  • Následná kontrola smontovaných komponentů
  • Práce na 1 směnu

Požadujeme

  • Min. SOU elektro obor nutností + vyhláška 50
  • Praxe na podobné pozici výhodou – strojírenská, kabelárenská firma
  • Nutná orientace ve výkresové – elektro dokumentaci – denní využití
  • Manuální zručnost

Nabízíme

  • Mzda od 30.000 Kč + pravidelné navyšování
  • Pravidelné příspěvky (penzijko, stravenky, roční prémie …)
  • Cafeterie a mnoho dalšího
  • Čisté pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce v Nymburku

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika