Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro konstruktér - s angličtinou (45-55.000 KČ)

referenční číslo: 49890 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ vzdělání v oblasti elektro a zkušenost na obdobné pozici? Domluvíte se anglicky? Hledáte stabilní zaměstnání, kde dokáží ocenit šikovného zaměstnance?
Pokud ano, tak nám o sobě dejte vědět a pošlete svůj životopis!

Stabilní technologická společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

ELEKTRO KONSTRUKTÉR - S ANGLIČTINOU (45-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Konstrukční řešení a vývoj nových výrobků
  • Zpracování výrobní technické dokumentace
  • Změnová řízení technické dokumentace u
    stávajících projektů
  • Komunikace se zákazníky ohledně technické

proveditelnosti

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání - elektro
  • Zkušenost min. 2 roky na obdobné pozici
  • Komunikativní angličtinu
  • Samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • Práci na zajímavých projektech
  • Možnost profesního růstu
  • Jazykové kurzy
  • Zajímavé prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Lokalitu: Okres Ústí nad Orlicí

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika