Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro konstruktér - Home office

referenční číslo: 52790 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k nám do týmu a buďte součástí v poskytování špičkových řešení pro naše klienty. Hledáme kvalifikovaného elektro konstruktéra, který přispěje k realizaci elektroinženýrských projektů.
Zpracování elektro projektu pro FVE elektrárny – AC část – napojení od střídačů do distribuční soustavy příprava projektové dokumentace práce v terénu v rámci zaměření současného stavu a obhlídky lokality, kontrolní dny jednání se zákazníky V Táboře, se potkáte s týmem jednou za 14 dní (jinak je možná práce z domova)

Požadujeme

SŠ nebo VŠ technického směru – obor elektro Vyhl. 50/78 Sb., § 10 (elektro projekce) velkou výhodou znalost práce s AutoCAD na dobré úrovni orientace v technické dokumentaci řidičský průkaz B

Nabízíme

finanční ohodnocení od 50.000 Kč zaměstnanecké výhody možnost odborného růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika