Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro konstruktér

referenční číslo: 53625 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám posilu do týmu konstruktérů! Staňte se členem prestižní české společnosti, která působí celosvětově.
Návrh elektrických schémat a systémů Výběr a specifikace elektrických komponent Programování a nastavování řídicích systémů Integrace elektrických a mechanických systémů - spolupráce s mechanickými konstruktéry Testování a ladění řídících prvků Příprava dokumentace včetně výkresů, schémat, manuálů a technických specifikací

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání v oboru elketrotechniky/strojírenství Praxe na obdobné pozici v oblasti strojírenství Orientace v elektro schématech Schopnost pracovat v týmu Komunikativnost, samostatnost Znalost AJ výhodou

Nabízíme

Práce ve stabilní české společnosti v Liberci Flexibilní pracovní doba Příspěvek na stravování ve firemní jídelně Jazykové vzdělávání Vzdělávací kurzy a školení Příspěvek na dovolenou Příspěvek na penzijní/životní připojištění Příspěvky na trávení volného času Sleva ny firemní služby a výrobky Firmní akce, teambuildingy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika