Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro servis strojů - výjezdy zahraničí

referenční číslo: 55436 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš zkušenost se servisem a montážemi strojů? Spíš než na dílně by ses rád podíval taky do světa a přitom si velmi pěkně vydělal? Pak se ozvi.
Pokud máš už zkušenost s montážemi a zapojováním strojů, máš vyhlášku 50 a jsi znalý práce s elektrikou jsi náš člověk! Pošli svůj životopis a povíme si víc!

Náplň práce

  • Kompletace strojů u zákazníka
  • Následná kontrola a testování
  • Uvádění strojů do provozu u zákazníka
  • Výjezdy do zahraničí - různá délka
  • Komunikace s kolegy

Požadujeme

  • SOU elektro směru
  • Zkušenost s montážemi strojů - mechanika a elektro zapojování
  • Vyhláška 50 par 5 a výš - pomůžeme i s obnovou!
  • Orientace ve schématech
  • Základy angličtiny
  • Občasné výjezdy do zahraničí

Nabízíme

  • Zajištěné ubytování a nadprůměrné diety v průběhu výjezdu
  • Každoroční navyšování mzdy
  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Rozvoj a vzdělávání
  • Příspěvky na pojištění
  • Příspěvky na volnočasové aktivity
  • Místo práce: Nymburk

Mzda: 40 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl