Typ nabídky

Minimální mzda

Elektro inženýr (Plzeň, vhodné i pro absolventy VŠ)

referenční číslo: 52929 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní společnosti sídlící přímo v Plzni, hledáme kandidáty na pozici elektro inženýra. Pokud máte zkušenosti z pozice elektro projektanta/inženýra, a chtěl/a byste se v této oblasti dále rozvíjet, neváhejte nám zaslat váš životopis.
Pozice je vhodná také pro absolventy VŠ. Nástup možný ihned.
Projektování produktu ve 3D, včetně souvisejících elektročástí Komunikace s dodavateli i samotnými zákazníky Zadávání technických specifikací do interního systému Možnost výjezdů k zákazníkům (krátkodobé)

Požadujeme

Elektrotechnické vzdělání (VŠ) Anglický jazyk na komunikativní úrovni Praxe v SW AutoCAD, znalost Aveva E3D a Simulink výhodou Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ

Nabízíme

Zkrácená flexibilní pracovní doba Možnost kariérního růstu Možnost práce na Home office Týden dovolené navíc Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování – závodní stravování Možnost jazykových kurzů Cafeterie
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika