Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro inženýr (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 52906 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání v oboru elektro a chcete se v tomto oboru nadále zdokonalovat? Chcete pracovat jen na ranní směnu?

Zašlete svůj životopis ještě dnes! A zúčastněte se výběrového řízení na pozici ELEKTRO INŽENÝR (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • Péče o výrobní stroje a preventivní údržba
  • Vymýšlení nápravných opatření a podpora výroby
  • Vedení projektu od objednávky po rozjezd výroby
  • Spolupráce s inženýry kvality a mistry výroby
  • Proškolování pracovníků a příprava pracovních návodů

Požadujeme

  • Elektro vzdělání s maturitou
  • Praxe z výrobní společnosti výhodou
  • Znalosti PLC budou výhodou
  • Platná vyhláška č. 50/1978 par. 6

Nabízíme

  • Perspektivní práci s možností profesního růstu
  • Žádnou nudu a rutinu - množství zážitků a zkušeností
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní sportovní akce a volné vstupenky
  • Lokalita: Klášterec nad Ohří

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika