Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektro absolventi !! (od 35 000 Kč)

referenční číslo: 55372 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Elektro Absolvent - Rozjeď svou kariéru!

Ahoj! Máš vzdělání v elektro oblasti? Chceš mít kreativní práci, kde všichni kolegové spolupracují a podporují se navzájem? Práce na jednu směnu je tvým snem? Pokud je tvoje odpověď ANO, pak jsme právě pro tebe! Pošli nám svůj životopis a přidej se k našemu týmu.

Náplň práce

  • Oprava a údržba elektro zařízení. Budeš hrát klíčovou roli při udržování našich elektro zařízení v perfektním stavu.
  • Kontrola elektro výrobků. Zajistíš, že naše elektro výrobky budou vynikající kvality.
  • Práce s technickou dokumentací. Budeš pracovat s technickou dokumentací a zajišťovat, že vše je v souladu s plány.

Požadujeme

  • SŠ/SOU elektro
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota se učit a rozvíjet

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené. Dostatek volna pro odpočinek a relaxaci.
  • Stravenky. Přispíváme na vaši stravu.
  • Multisport karta. Možnost využít různé sportovní aktivity.
  • Kvartální odměny. Tvá tvrdá práce bude oceněna pravidelně.
  • Bonusy/Prémie. Můžeš si přivydělat navíc.
  • Místo výkonu práce: Brno - město

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl