Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář ve stavebnictví - 1 směna (35-45.000 KČ)

referenční číslo: 55031 | aktuálnost: 05.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval si SOU/SŠ elektro a hledáš práci v tomto oboru? Vyhovuje Ti práce na 1směnu a chceš pracovat pro perspektivní společnost? Tak nám pošli svůj životopis a staň se součástí super týmu!

Náplň práce

  • Výběr a zajišťování potřebného elektrotechnického
    materiálu a zařízení
  • Rozvod elektroinstalačních kabelů po budově a jejich
    zprovoznění
  • Instalace elektrických rozvaděčů, jističů,
    usměrňovačů, vypínačů, zásuvek a dalších zařízení
  • Opravy a rekonstrukce elektroinstalací

Požadujeme

  • SOU/ SŠ elektro
  • Vyhlášku 50, §6
  • Zodpovědnost, samostatnost
  • Chuť pracovat

Nabízíme

  • Super partu lidí
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Práci na 1 směnu
  • Místo výkonu práce: Tábor

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika