Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář - údržbář

referenční číslo: 45246 | aktuálnost: 25.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Údržba strojů a zařízení Odstraňování závad na zařízení Elektroúdržba v rozsahu oprávnění dle vyhlášky č.50 Údržba osvětlení a rozvodů elektrické energie v závodě 3 směnný provoz pondělí - pátek

Požadujeme

Platná vyhláška č.50/78 Sb. § 6 Znalost opravy elektronických částí strojů Spolehlivost

Nabízíme

Finanční ohodnocení 180 Kč / hod. Dlouhodobé pracovní uplatnění 5 týdnů dovolené Příspěvek na stravování Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 27 000 - 27 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl