Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář- strojní údržbář

referenční číslo: 54382 | aktuálnost: 20.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Průběžně kontroluje stav elektro zařízení Provádí údržbu na základě preventivních prohlídek a oprav v oblasti elektro Eviduje pracovní činnosti a předkládá je k pravidelným kontrolám Plánuje kontrolní činnosti , prevence Provádí nákup schváleného režijního materiálu Dodržuje předepsané předpisy a normy

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání, výuční list v oboru nebo dostatečná praxe Flexibilita, spolehlivost, samostatnost a být loajální je klíčové Zodpovědnost s proaktivním přístupem vyhlášku č.50 3- směnný provoz nebo nepřetržitý

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení Pracovní smlouvu na HPP Zaškolení na danou pozici Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání Stravenky, flexipassy 2x ročně Příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu Mimořádná dovolená, dovolená na zotavenou, firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (42)