Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář s nástupním bonusem a řadou benefitů

referenční číslo: 54782 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zkušeným elektrikářem s předchozí praxí v oboru nebo jste absolventem elektrotechnického oboru a hledáte nové pracovní uplatnění v zázemí silné stabilní společnosti? Pak nám dejte o sobě vědět! A staňte se součástí výrobní společnosti, která vám poskytne čisté pracovní prostředí v moderním závodě a mimo jiné i řadu pěkných benefitů. Pozice je vhodná i pro absolventy.
práce ve výrobě - elektroúdržba výrobních strojů a elektronických zařízení oprava elektročástí, hydraulických i pneumatických systémů práce s roboty a lisy práce v pohybu ve výrobní hale

Požadujeme

min. § 5 vyhl. č.50/1978 Sb. a vyšší, ideálně 6 ochota pracovat ve 3 směnném režimu pečlivost, spolehlivost

Nabízíme

nástupní bonus 50 000Kč (25 000 Kč po odpracovaném půl roce a 25 000 Kč po odpracovaném roce) 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity roční bonus za splnění pracovního fondu věrnostní bonusy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika