Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář s nástupem do kmene

referenční číslo: 53166 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pokud jste elektrikář s nadšením pro elektroinstalace a chcete se zapojit do zajímavých projektů, jste tu správně! Nástup je ihned do kmene!
Zodpovědnost za svěřené zařízení z pohledu elektro údržby Operativní a preventivní údržba strojů Spolupráce s kolegy napříč celým odděleními Záznamy o opravách do PC

Požadujeme

Platná zkouška podle NV 194/2022 Sb Ochota pracovat ve 3 směnném režimu Spolehlivost, pečlivost a zručnost

Nabízíme

Mzda 35.000 – 45.000 Kč + příplatky dle ZP Příspěvek na penzijní připojištění (1 100 Kč po ZD) Náborový příspěvek- (10 000 Kč) Příspěvek na multisport kartu Hodnocení zaměstnance 25 dnů dovolené Věrnostní bonusy Příspěvek na dopravu Odměna za aktivitu a za doporučení nového zaměstnance Příplatky za přesčas a ve státní svátek Příspěvek na stravování Smlouva na HPP Víkendy volné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl