Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - práce, která má náboj! mzda od 38000 Kč

referenční číslo: 45559 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do firmy zabývající se výrobou pro automotive se sídlem v Ostravě - Hrabové, hledáme do našeho malého týmu Provozních elektrikářů nové kolegy. Hledáš práci jako elektro/údržbář a dáváš přednost menšímu kolektivu spolupracovníků? Nástup je přímo do kmene společnosti, smlouva na HPP.
opravy a údržba strojů a nástrojů spolupráce s mechanikem, zajištění chodu výrobních línek odstraňování poruch na zařízeních provádění preventivních kontrol strojů a zařízení

Požadujeme

vyučen v oboru elektro - slaboproud (silnoproud výhodou) platná zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice - osoba znála dle NV č. 194/2022 Sb. praxe v opravách elektrických zařízení orientace a čtení v technické dokumentaci ochota učit se novým věcem ochota pracovat v nepřetržitém provoze (12 hod. směny - krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

mzdu od 38000 - 45000 Kč dle praxe Mzda se skládá ze: měsíční a docházkový bonus příplatek za nepřetržitý provoz příplatky nad rámec zákoníku práce stravenky ve výši 290 Kč/směna 13. plat příspěvek do kafetérie až 12000 Kč/ ročně 5 týdnů dovolené příspěvěk na penzijní připojištění odměnz při pracovních a osobních výročích vánoční balíčky možnost zvyšování kvalifikace sportovní, kulturní akce NÁSTUP PŘÍMO DO KMENE SPOLEČNOSTI
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika