Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář/ Obsluha technologické linky

referenční číslo: 43832 | aktuálnost: 24.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přijmeme elektrikáře/obsluhu technologické linky do výrobní společnosti stavebních materiálů v Čeperce.
údržba, obsluha a opravy elektro zařízení na technologických linkách provozu štěrkovny přímá obsluha technologické linky, ostatní technologie fyzické kontroly obsluhovaných zařízení preventivní údržba elektro zařízení běžná údržba

Požadujeme

výuční list - zaměření elektro praxe v oblasti elektro výhodou elektro kvalifikace dle vyhlášky č.50/78 Sb. - § 5 strojnický a svářečský průkaz výhodou řidičský průkaz sk. B flexibilita, samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

práce na HPP ve stabilní mezinárodní společnost mzda po zapracování 45.000 - 50.000 Kč zaškolení pod vedením zkušeného kolegy stravenky plně hrazené zaměstnavatelem cafeterie až 14.400 Kč ročně (možnost čerpat na dovolenou, kulturu, zdraví) dovolená 5 týdnů mimořádné odměny, odměny za doporučení nového zaměstnance 15.000 Kč, příspěvek na penzijní připojištění až 1.400- firemní akce pro zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Řemesla, výroba