Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář, nástup přímo do kmene stabilní společnosti

referenční číslo: 52836 | aktuálnost: 08.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy v Bohumíně, která se zabývá výrobou a produkcí izolace z kamenné hmoty hledáme nové kolegy na pozici Elektrikář.. Nástup přímo do kmene společnosti!
Provádění oprav vyhrazených elektrických zařízení dle ČSN a vyhlášky č. 50/78 Sb.odborné kvalifikaci v elektrotechnice Preventivní údržby výrobních zařízení Aktivně se podílet při instalaci nových zařízení Svými znalostmi a dovednostmi se podílet na vylepšování spolehlivosti funkce el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby Rozšiřovat své znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace V rámci systémů QMS a EMS sledovat a seznamovat se s veškerou relevantní dokumentací a pracovat podle všech stanovených pravidel a postupů

Požadujeme

Praxi v oboru Vyučen v oboru elektrotechnickém Vyhláška 50/78 Sb. minimálně § 6 Dobrý zdravotní stav Ochota pracovat v nepřetržitém režimu směn (8 i 12hod. směny)

Nabízíme

5 týdnů dovolené Dotované závodní stravování Měsíční docházkový bonus Výkonnostní bonus dle splněných KPI Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie Věrnostní bonusový program Příspěvek na dopravu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl