Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář - nástup ihned

referenční číslo: 52925 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nábídka práce je pro klienta sídlícího v Prostějově.
Zajišťování preventivní a plánované údržby na výrobních a souvisejících technologiích. Odstraňování poruch na výrobních zařízeních. Řešení závad na elektrických zařízeních napříč společností.

Požadujeme

SOU/SŠ elektrotechnického směru. Zkušenost na podobné pozici v rámci údržby ve výrobním závodě . Zákon č. 250/2021 Sb., NV č. 194/2022 Sb. (dříve vyhl. č. 50/1978 Sb., §6)

Nabízíme

Práce v novém, čistém, moderním pracovním prostředí Příspěvek na dopravu dle vzdálenosti bydliště Týden dovolené navíc Dotované stravování - 20 nebo 25 Kč / oběd Flexipassy - 2x ročně Odměna za doporučení nového zaměstnance - 10.000 Kč Příspěvek na penzijní připojištění - 500 Kč / měsíc Akce pro zaměstnance - Vánoční večírek, Sportovní rodinný den
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika