Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář na ranní směnu - Vsetínsko

referenční číslo: 53644 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

zodpovědnost za provádění elektroúdržby a opravy strojů práce jen na ranní směnu

Požadujeme

SOU v oblasti elektrotechniky Vyhl. 50/1978 Sb., §6 o odborné způsobilosti v elektrotechnice PLC znalost je výhodou praxe v oboru údržby strojů min 3 roky nutné čtení elektrotechnických schémat

Nabízíme

13.plat práci v nadnárodní společnosti možnost profesního růstu zajímavé mzdové ohodnocení, věrnostní bonus podle odpracovaných let ve firmě příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu. zajištění závodního stravování nebo možnost stravenkového paušálu, firemní akce, atd..
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl