Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář / Elektronik PLC - i absoventi

referenční číslo: 43035 | aktuálnost: 28.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné Elektrikáře s Vyhl 50/6, rádi zaučíme! Čeká tě perspektivní job, kariérní růst a pěkné finanční podmínky.
Elektrikář
- budete spolupracovat při uvádění strojů do provozu
- provádět preventivní údržbu a opravy strojů a zařízení
- vyhledávat a analyzovat závady PLC elektronik - senior (diagnostika a programování - Siemens)

Požadujeme

vzdělání v oboru elektro min. vyučen Vyhláška 50/78 Sb. min paragraf 6 schopnost čtení a orientace v elektro dokumentaci

Nabízíme

příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování) příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.) sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly) firemní slevové akce–odměny k pracovním jubileím dárky při významných životních událostech odměna za doporučení zaměstnance
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika