Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář - elektromechanik chladicích zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29418280766 | aktuálnost: 17.06.2024

OK servis Kaplánek, s.r.o.

Upřesňující informace

Požadujeme: vzdělání v oboru elektro, vyhláška 50, praxe na obdobné pozici výhodou, ŘP sk. B - výhodou, samostatnost, flexibilita, uživatelská znalost práce na PC, manuální zručnost, technické myšlení.
Náplň práce: montážní a opravářské práce u zákazníka.
Nabízíme:
Hledáme schopného kolegu na HPP do našeho týmu. Jsme rodinná, ryze česká firma působící více jak 20 let na trhu. Nabízíme práci na HPP (hlavní pracovní poměr), smlouva na dobu neurčitou.
Možnost ubytování, mobilní telefon, kurzy, školení, firemní benefity, osobní ohodnocení, po zapracování až 5 týdnů dovolené dle odpracované doby. Pracovní doba (orientačně) od 7.00 do 17.00 (bude upřesněno na základě pohovoru).
Kontakt je možný POUZE mailem. Životopisy zasílejte na email: novakova@okservispv.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dolní novosadská 516/84, Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity