Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář-vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 54559 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v elektro oboru? Vyhovuje Vám pracovat formou krátký-dlouhý?
Pokud ano, pošlete mi Váš životopis k posouzení!

Pojďte pracovat do stabilní mezinárodní společnosti a staňte se součástí týmu pohodových ELEKTRIKÁŘŮ!

Náplň práce

  • Opravy strojů a zařízení, opravy elektro zařízení
  • Provádění plánované preventivní a prediktivní údržby el. strojů a zařízení
  • Identifikaci příčin poruch a jejich následné odstraňování
  • Seřizování, údržba a oprava dopravníkové techniky v oblasti elektro

Požadujeme

  • Vzdělání v oboru elektro, vyhl.50/78Sb. § 5,6
  • Ochota pracovat ve směnném 12ti hodinovém provozu (krátký,dlouhý)
  • ŘP sk.B

Nabízíme

  • Docházkový BONUS
  • Zázemí perspektivní společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • 13.a 14.plat
  • Firemní akce
  • Příspěvek pro dárce krve
  • Pozice vhodná pro muže i ženy
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl