Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář do Hranic

referenční číslo: 53645 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

preventivní údržba elektrických zařízení opravy a údržba výrobních linek a elektrozařízení provozní elektroinstalace

Požadujeme

SOU/SŠ v oboru elektro vyhl 50/ §6. min. čtení elektrotechnických schémat pečlivost, spolehlivost, flexibilitu praxe v oboru vítána

Nabízíme

příspěvek na dopravu možnost finančního růstu po zapracování 5 týdnů dovolené 13. mzda příspěvek na závodní stravování cafeterie, multisport karta možnost profesního růstu v rámci společnosti zázemí stabilní společnosti, práce v dobrém kolektivu parkování přímo u závodu, dostupnost MHD další benefity společnosti - příspěvky na penzijní připojištění 1500 Kč měsíčně, zaměstnanecké slevy na produkty, firemní akce, právní poradenství, aj.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika