Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář do 2směnného provozu (35-40.000 Kč)

referenční číslo: 38057 | aktuálnost: 25.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte praxi s elektro údržbou ve výrobě? Vlastníte elektro vyhlášku? Nevadí vám příležitostná pohotovost v noci? Výborně, jste člověk právě pro nás! Neváhejte nám zaslat váš životopis.

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO 2 SMĚNNÉHO PROVOZU (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Instalace a opravy strojního zařízení
  • Práce spojené s údržbou areálu a budovy
  • Evidence zakázek údržby a náhradních dílů
  • Instalace rozvodů
  • Likvidace elektro zařízení

Požadujeme

  • Alespoň SOU vzdělání v oboru
  • Vyhlášku 50/78 Sb. min §5
  • Zkušenosti na obdobné pozici
  • Ochotu pracovat 2 směny s občasnou noční směnou
  • Samostatnost

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Odbroné zaškolení
  • Závodní stravování s příspěvkem
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce
  • Lokalitu: region Bystřice nad Pernštejnem

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika