Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář | centrum českých Budějovic

referenční číslo: 7-10-396641 | aktuálnost: 03.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Pro výrobní firmu v srdci Českých Budějovic hledáme ELEKTIKÁŘE.

Tato pozice je vhodná jak pro absolventy, tak pro zkušené elektikáře.

Čekat Vás bude elektroúdržba a opravy výrobních strojů, včetně jejich příslušenství.
Dále také práce podle údržbového plánu a spolupráce s kolegy napříč firmou.

Požadujeme

- Minimálně vyučení v elektro oboru
- Platná vyhláška č. 50, §6
- Ochota práce v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny)

Pozice vhodné také pro absolventy. Zkušenosti na obdobné pozici budou velkou VÝHODOU.

Nabízíme

- bonus ročně až 28 tis. Kč
- 5 týdnů dovolené
- BENEFIT+
- možnost MultiSport karty
- odměny při životních a pracovních jubileích

Mzda: 26 000 - 38 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy