Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář, Brno

referenční číslo: 52397 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte rád/a různorodou práci se zaměřením do oblasti elektro? Chcete práci na HPP a žijete v Brně či okolí? Chcete být i náležitě odměněni za svou práci v návaznosti na zkušenosti a praxi?
Staňte se členem týmu specialistů na okamžitou pomoc v oblasti vysoušení objektů zasažených povodní či vodovodní havárií a na odstraňování škod po požárech
Čtěte dále.
ráno je sraz na firmě, kde si vezmete nářadí, auto a vyjíždíte do terénu výjezdy jsou dle předem domluveného plánu hodit se Vám bude řp. sk. B plán práce je na 8 hod denně, vše navíc je bráno jako přesčas práce může být čistá, ale člověk se nesmí bát ani ušpinit nezbytné jsou zkušenosti se slaboproudem, výhodou je i osvědčení na silnoproud hledáme také revizní techniky

Požadujeme

Nabízíme Vám rozmanitou práci v silné a stabilní společnosti, při které získáš nové dovednosti. Po zapracování Vám poskytneme zajímavé finanční ohodnocení a ve své profesi se budete moci neustále rozvíjet. Pracovní pozice je vhodná i pro juniorní kandidáty, kteří jsou po škole - nutné zaměření elektro.

Nabízíme

stabilní zaměstnání možnost vzdělávání a získání dalších osvědčení zajímavé finanční ohonocení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika