Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář

referenční číslo: 53429 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Elektrikář

Náplň práce

Máte vzdělání v elektro oboru a platnou elektro vyhlášku? Máte zkušenosti s údržbou? Nevadí Vám práce na směny? Neváhejte a zašlete mi Váš životopis!

Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY
Elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení, budov a příslušenství strojů. Diagnostika elektro na strojích a zařízeních. Spolupodílení se na odstraňování závad nebo neshod. Aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby. Instalace, zapojování a opravy elektrických strojů a energetických zařízení. Práce ve vícesměnném provozu 12 hodinové směny ( krátký, dlouhý týden).

Požadujeme

předchozí praxe na obdobné pozici se zaměřením na elektro údržbu a opravu výrobních strojů - výhodou způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 § 6 a vyšší , podle nové vyhlášky č.194/2022 § 6 a vyšší znalost čtení elektro dokumentace

Nabízíme

práci ve stabilním týmu kompletní zaškolení 5 týdnů volna odměny ke mzdě dotované stravování příspěvek na penzijko odborné kurzy a školení a další benefity… Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče. Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika