Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář

referenční číslo: 53240 | aktuálnost: 24.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Elektrikář

Náplň práce

Hledáme nového kolegu do týmu Elektrikářů. Pokud máte vzdělání v oblasti elektro, pošlete mi svůj životopis. Pozice je vhodná i pro absolventy.
Provádění elektromechanických úkonů na výrobní lince. Montáž, opravy a údržba elektromechanických zařízení. Diagnostika a řešení poruch. Spolupráce s týmem techniků a inženýrů. Práce v 12 směnném pracovním režimu.

Požadujeme

středosškolské vzdělání v oblasti elektro ochota pracovat v 12 směnném pracovním režimu práce je vhodná i pro absolventy

Nabízíme

5 týdnů dovolené benefitní systém 2400,- Kč měsíčně příspěvek na závodní stravování příspěvek na dopravu až 1600 Kč možnost odborného vzdělávání příspěvek na penzijní připojištění levné volání pro zaměstnance a jejich blízké zvýhodněný program finančních produktů ČSOB a Raiffeisenbank náborový příspěvek až 50 000 Kč dle splnění kritérií benefitní systém 2 400 Kč měsíčně nenároková složka mzdy ve výši až 3 000 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 29 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl