Typ nabídky

Minimální mzda

Elektrikář | 1 SMĚNA | až 60 tisíc

referenční číslo: 53028 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného elektrikáře s platnou Vyhláškou 50 pro samostatnou činnost. Praxe z elektroúdržby ve výrobě je bonus. Nabízíme stabilní práci pro menší firmu na ranní směnu a velice dobrou mzdu. Pošlete nám životopis.
Elektro údržba výrobních strojů Údržba, opravy, servis 1 směna

Požadujeme

Praxe v oboru (ideálně z údržby ve výrobě či jako servisní technik apod.) Vyhláška 50 §6 Zkušenosti z výrobní firmy jsou bonus

Nabízíme

Mzda až 60 tisíc 5 týdnů dovolené Bonusy navíc ke mzdě Stravenky Příspěvek na penzijní pojištění Podpora vedení, menší firma s přátelským lidským přístupem A další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl