Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektrikář 1 směna

referenční číslo: 53716 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Společnost, ve které by chtěl pracovat každý, pro koho je důležitá stabilita a lukrativní jméno zaměstnavatele, hledá do svého týmu novou posilu na pozici Elektrikáře.
budete působit ve výrobním týmu na různých projektech pro zahraniční zákazníky zabývat se budete především zakázkami týkající se průmyslových rozvaděčů čtení elektroschémat a kontrola správnosti zapojení kontrola dostupnosti materiálu, spolupráce napříč odděleními

Požadujeme

vzdělání technického směru, nejlépe elektro zaměření vyhláška 50 paragraf 5, 6 nebo vyšší schopnost samostatné práce manuální zručnost

Nabízíme

individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vaší praxe a schopností dostatečný čas na odpočinek v podobě 5 týdnů dovolené dotované stravování, penzijní připojištění nebudete sedět pouze v kanceláři, ale budete mít možnost vycestovat do zahraničí na školení flexibilní pracovní doba pro ty, co si rádi přispí příspěvky na kulturu, sport nebo zdraví možnost profesního růstu a práce i v jiných odděleních lukrativní zaměstnavatel a prostředí na hony vzdálené od automotive
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl