Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektikář - provozní pouze OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29149500750 | aktuálnost: 16.06.2024

ZATIS CZ s.r.o.

Upřesňující informace

náplň práce:
- oprava, montáž, demontáž průmyslových elektrozařízení
Požadujeme:
- praxe v oboru
- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb., vyhláška 50/78 §8 výhodou
- činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.,§9 - provádění revizí na el. zařízeních - výhodou
- samostatnost, zručnost, aktivní přístup k práci
Pracovní pozice je vyhrazena pro OZP, OZZ

Způsob kontaktu: předem telefonicky nebo e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodaPHP_EOL

Mzda: 19 500 - 24 100 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lázeňský park 301/14, Karviná, 73503

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený