Typ nabídky

Minimální mzda

Ekolog - Specialista životního prostředí

referenční číslo: 50541 | aktuálnost: 29.12.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte již zkušenosti v oblasti ekologie a životním prostředím? Ovládáte Anglický jazyk na komunikativní úrovni? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis! Právě hledám nového kolegu do týmu na pozici: Specialista životního prostředí
zajištění souladu zákonných požadavků na ochranu životního prostředí v procesu výroby betonu práce v terénu 50% času jste v terénu – pohyb po provozovnách- pískovny, lomy, betonárky implementace legislativních požadavků na jednotlivých provozovnách provádění interních auditů ve výrobních závodech betonu dle požadavků norem ISO 14001 a EN ISO 19011, zpracování zpráv z interních auditů aktivní spolupráce s výrobou na odstraňování závad vedoucích k ohrožení životního prostředí a na přípravě projektů ke zvyšování ochrany ŽP

Požadujeme

praxe na obdobné pozici výhodou znalost norem ISO 9001, 14001 znalost legislativních předpisů souvisejících s životním prostředím komunikativní znalost AJ řp. sk. B

Nabízíme

5 týdnů dovolené služební automobil i k soukromému využití Flexibilní pracovní doba home office – cca 3 dny v týdnu stravenky plně hrazené zaměstnavatelem cafeterie 11. 000 Kč příspěvek na penzijní připojištění multisport karta Bonusy a prémie Sick days Notebook, mobilní telefon Příspěvek na sport a vzdělání Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj

Obor: Administrativa, Bezpečnost, ostraha, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura