Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ekolog pro výrobní společnost 45-55.000 Kč

referenční číslo: 57093 | aktuálnost: 28.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme nového kolegu/kolegyni, který/á se zapojí do výrobní, zahraniční společnosti, aby pomohl s dodržováním zákonů a předpisů v oblasti EHS. Pokud máš o planetu zájem a chceš se aktivně podílet na její ochraně, pak je tohle to pravé místo pro tebe!

Náplň práce

  • Dodržování pravidel: Tvůj úkol bude zajistit, aby práce splňovala všechny platné standardy a předpisy v oblasti ochrany životního prostředí.
  • Práce s dokumentací: Budeš společně s kolegy udržovat veškerou potřebnou dokumentaci v souladu s právními předpisy a našimi vnitřními požadavky.
  • Reportování: Budeš připravovat reporty jak pro interní potřeby, tak pro partnery zvenčí, aby všichni byli v obraze.
  • Komunikace s ostatními: Budeš spolupracovat se státními úřady a dalšími institucemi v oblasti ochrany životního prostředí.
  • Plánování akcí: Budeš se podílet na koordinaci likvidace odpadů s ohledem na plán výroby, smluvní podmínky, podklady pro tvorbu nákladů a řešit rizika vyplývající z různých živelných pohrom

Požadujeme

  • Vzdělání: Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru a nejlépe 3 roky praxe v oblasti ochrany životního prostředí jsou velkým plusem.
  • Jazykové dovednosti: Schopnost komunikovat anglicky na úrovni B1 je důležitá pro mezinárodní spolupráci.
  • Znalost legislativy: Oblast nebezpečných látek, ISO 14001 a orientace či znalost v ADR
  • Proaktivní člověk se zájmem o ekologii, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na kafeterii i životní pojištění
  • Částečně flexibilní pracovní dobu, která je jen 37,5h/týdně
  • Příspěvek na dovolenou i na rekreaci dětí
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Slevy na telefonní tarify či sportovní zboží
  • Jazykové vzdělávání a další
  • Práce v okrese Šumperk

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Zemědělství, lesnictví