Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

E-commerce director (okolo 100.000 Kč + auto)

referenční číslo: 56527 | aktuálnost: 15.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pro společnost z oblasti retailu s působením v rámci České republiky hledáme dynamického a motivovaného člověka pro pozici Ředitele E-commerce, který bude mít klíčovou roli v řízení a rozvoji elektronického obchodu. Nechybí Vám vysoká sebemotivace a vynikající organizační schopnosti a v oblasti řízení elektronického obchodu máte dostatečnou praxi?

Pošlete nám Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

E-COMMERCE DIRECTOR (okolo 100.000 Kč + AUTO)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za řízení elektronického obchodu
  • Zpracování strategii elektronického obchodu,
  • Monitoring tvorby propagačních materiálů a kampaní
  • Vylepšování webových stránek a internetového obchodu
  • Spolupráce s marketingovým a IT oddělením společnosti
  • Reporting, analýzy dat

Požadujeme

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • Prokazatelné zkušenosti s elektronickým obchodem alespoň 5 let (B2B, B2C)
  • Zkušenosti s marketingem a prodejem
  • Zkušenosti s přípravou strategií včetně implementace nových strategií pro zlepšení

Nabízíme

  • Zázemí silné a stabilní společnosti, která je součástí velké skupiny společností
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Za každý rok dovolená navíc
  • Sick days
  • Multisport kartu
  • Notebook, Telefon
  • Stravné
  • Možnost nástupu dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 100 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations