Typ nabídky

Minimální mzda

Drak na VZV (32 000 Kč) + skvělá parta!

referenční číslo: 55265 | aktuálnost: 02.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zanechte za sebou velké továrny a přidejte se k nám! Hledáme nového člena do naší rodinné pracovního týmu. Jsme mladý kolektiv, který ocení vaši vášeň pro týmovou práci. Máte zkušenosti s obsluhou manipulační techniky? Zde je pro vás příležitost pracovat v netradičním, ale příjemném pracovním prostředí.

Náplň práce

  • Zajistíte bezpečnou obsluhu manipulační techniky.
  • Budete spolupracovat se skvělými kolegy v rámci výroby.
  • Ovládnete obsluhu výrobní linky a jednoduchých strojů.
  • Pečlivě evidujete množství a kvalitu materiálu.
  • Budete zodpovědní za řízení skladové evidence.

Požadujeme

  • Máte ukončené střední škole nebo odborné vzdělání.
  • Máte praxi ve výrobě a zkušenost s obsluhou VZV (průkaz je výhodou).
  • Jste manuálně zruční, ochotní se učit a neustále zdokonalovat.

PRÁCE NA JEDNU SMĚNU!

Nabízíme

  • Výkonnostní prémie až do výše 8 500 Kč.
  • 5 týdnů dovolené pro vaše zasloužené odpočinkové chvíle.
  • Zajištěné stravování pro vaši pohodlnost.
  • Malou firmu, kde panuje rodinná atmosféra a podpora.
  • A samozřejmě výbornou kávu pro dobrou náladu.
  • Místo výkonu práce : Brno - Líšeň

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Doprava, logistika