Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Dpp/dpč: provozní zaměstnanec do menzy jihočeské univerzity

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29334700716 | aktuálnost: 29.05.2024

Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Upřesňující informace

Pracovní náplň: úklidové práce, mytí nádobí, přípravné a pomocné práce při výdeji stravy.
Požadujeme: zdravotní způsobilost, samostatnost, pracovní odpovědnost, schopnost pracovat v týmu. Pracovní poměr: jedná se o práci DPP/DPČ na 4 hodiny denně od pondělí do pátku.
V případě zájmu kontaktujte Útvar personální – Andrea Čechová; e-mail: cechoa01@jcu.cz; tel. 737 107 305

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 121 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Branišovská 1645/31a, České Budějovice, 37005

Region: Jihočeský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní